8 czerwca br., prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Centrum Wystawowe Pronaru w Siemiatyczach.

Z racji panujących wciąż obostrzeń i względów bezpieczeństwa wydarzenie miało charakter zamknięty. Prezydent został oprowadzony po dwóch halach oraz wielohektarowym placu wystawowym.

Po krótkim spotkaniu w wąskim gronie, przyszedł czas na wystąpienie głowy państwa. Prezydent nie tylko docenił „galopujące” tempo rozwoju Pronaru, ale również postawił firmę za wzór globalnego sukcesu polskiego kapitału oraz myśli technicznej.

- Pronar należy dziś do grona największych firm w całym kraju – mówił Andrzej Duda, prezydent RP. – Zatrudniając prawie trzy tysiące osób pełni również ogromną rolę w społeczności całego regionu. Bardzo się cieszę, że są tu ogromne plany rozwojowe, że firma podchodzi do tego bardzo ambitnie. Chcę również bardzo podkreślić, że ta od samego początku, do cna polska firma należy do ścisłej światowej czołówki w swoich branżach. Życzyłbym sobie, aby cały region rozwijał się w takim tempie, jak rozwinął się Pronar.

 

źródło i fot.: Pronar


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij