Spółka AMAGO nawiązało współpracę z nowym dostawcą maszyn kruszących i przesiewających

Z nieukrywaną  radością przekazujemy Państwu informację, iż spółka AMAGO podpisała umowę  o współpracy z austriacką, renomowaną firmą  SBM Mineral Processing GmbH,  która istnieje na rynku od 1950 roku oraz posiada swoją  siedzibę główną  w Oberweis w Austrii. 

Na mocy tejże umowy od 1 czerwca br.  AMAGO Sp. z o.o. staje się wyłącznym dystrybutorem mobilnych maszyn kruszących  i przesiewających marki SBM na terenie Polski.  Ponadto zyskała możliwość oferowania kompletnych stacjonarnych zakładów przeróbczych  do produkcji kruszyw naturalnych przy pełnym wsparciu i doświadczeniu firmy SBM, która posiada jedno z najnowocześniejszych  laboratoriów  badań materiałów wsadowych (nadawy) w Europie. Na podstawie wykonanych szczegółowych badań, firma SBM  jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom w naszym kraju, poprzez szczegółową analizę i dobór odpowiednich urządzeń, ściśle dostosowanych pod klienta -  określając wydajność, podział frakcji, zużycie paliwa oraz elementów trudnościeralnych.

SBM Mineral Processing GmbH, to firma o wieloletniej, ponad 70-letniej tradycji, należąca do wiodących światowych producentów urządzeń krusząco-przesiewających, zarówno mobilnych jak i stacjonarnych. Największą zaletą marki jest dbanie o każdy najmniejszy detal. Podzespoły urządzeń  są najwyższej jakości, a  konstrukcyjnie maszyny SBM to precyzyjnie i starannie dopracowane szczegóły. Wszystkie zastosowane w maszynach rozwiązania są  przemyślane i zapewniają maksymalnie łatwe użytkowanie oraz bezpieczeństwo dla  operatorów. Ponad to, praca maszyn jest monitorowana poprzez aplikację SBM na telefony komórkowe lub tablety. Warto również  zwrócić uwagę na fakt,  że  SBM kładzie w swoich maszynach nacisk na wysoką wydajność, zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych i ograniczenie wpływu ich pracy na środowisko naturalne. A co bardzo  istotne dla przyszłych użytkowników maszyn, czas oczekiwania na dostawę to zaledwie kilka tygodni.

Biorąc  pod uwagę, że zarówno AMAGO i SBM to firmy rodzinne, kierujące się  ściśle określonymi zasadami, które cenią  sobie przejrzystość, jasność i uczciwość  w relacjach biznesowych wspólnie jesteśmy przekonani, że  współpraca będzie przebiegać  pomyślnie wg najwyższych standardów.

źródło i fot.: Amago


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij