Nowa ładowarka kołowa Evolution serii G firmy CASE zapewni większą wydajność, dochodowość i niezawodność.

15 kwietnia br., firma CASE Construction Equipment zaprezentowała serię nowych ładowarek kołowych Evolution serii G. Nowa ładowarka zapewni większą wydajność i lepsze osiągi, wydłużając także czas pracy bez przestojów i dając operatorowi lepszą kontrolę nad działaniem maszyny i jej funkcjami, co przekłada się na wyższą dochodowość.

Ładowarki kołowe przeznaczone do pracy w najbardziej wymagających warunkach zyskują większą wydajność i dochodowość, gdy skróci się cykle pracy, poprzez uproszczenie zadań i wydłużenie czasu pracy bez przestojów”, wyjaśnia Egidio Galano, dyrektor ds. zarządzania produktami w CASE Construction Equipment w Europie. „Każde ulepszenie nowej ładowarki kołowej Evolution serii G wspiera te rosnące korzyści, które przekładają się na wzrost wydajności”.

Zwiększona precyzja załadunku dzięki zintegrowanej wadze

Stworzony z myślą o niezawodności i oszczędności czasu, system ważenia został zintegrowany z menu głównym ładowarki kołowej, aby dostarczać m.in. dane dotyczące masy łyżki, liczby cykli ładunkowych, całkowitej masy załadowanej, wszędzie tam gdzie występuje duża ilość przemieszczanego materiału.  

Przejmij kontrolę dzięki nowemu menu z ekranem dotykowym

Ten nowy, europejski model ładowarki wyposażono w nowoczesny wyświetlacz z obsługą dotykową, który zapewnia dostęp do wszystkich kluczowych ustawień maszyny i danych operacyjnych, dzięki którym operatorzy mogą przewidywać działania i szybciej reagować na zmiany w czasie rzeczywistym. To także nowe elektro-hydrauliczne sterowanie, za pomocą którego operator może niezależnie ustawić czułość podnoszenia i pochylania, odpowiednio, wysięgnika i łyżki zgodnie z własnymi preferencjami i warunkami ładowania. Każdą funkcję można oddzielnie skonfigurować w jednym z trzech trybów czułości: płynny, umiarkowany i agresywny.
Marka CASE uprościła tryby pracy silnika, oferując teraz dwa nowe: Smart i Max. Tryb Max jest wybierany, gdy operator chce pracować z z maksymalną mocą silnika w trudnych warunkach, natomiast tryb Smart zapewnia wysoką wydajność dzięki poprawie współpracy silnika ze skrzynią biegów w aplikacjach, które nie stanowią większego wyzwania dla ładowarki.

Aby dowiedzieć się więcej o nowo ulepszonych ładowarkach kołowych Evolution serii G, odwiedź lokalnego dealera CASE lub witrynę www.casece.com.

źródło i fot.: casece.com


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij