W imieniu organizatorów zapraszamy na międzynarodową konferencję on-line, która odbędzie się 18-19 maja 2021 roku.

Lokalizacja:
Online
Data rozpoczęcia:
18.05.2021
Data zakończenia:
19.05.2021
Strona www:
https://kongres...

Konferencja ma na celu dialog pomiędzy naukowcami i praktykami, którzy bazują na wynikach badań naukowych i doświadczeniach praktycznych. Tematyka będzie dotyczyła zrównoważonych dróg i ekoinfrastruktury również w kontekście ochrony zmian klimatu i ochrony przed niekorzystnymi oddziaływaniami ruchu drogowego i dróg.

W wydarzeniu wezmą udział naukowcy i praktycy z różnych krajów, a przede wszystkim z państw należących do Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC. Konferencja będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń w różnych krajach odnośnie zagadnień dotyczących: wpływu dróg i ruchu drogowego na środowisko, metod i urządzeń chroniących człowieka i środowisko naturalne, wpływu zmian klimatu na odporność dróg i zrównoważony rozwój, nowych technologii, materiałów i trendów oraz wpływu pandemii COVID-19 na człowieka i środowisko naturalne.

Szczegóły dotyczące Forum mogą Państwo znaleźć klikając w link: https://kongresdrogowy.pl/konferencja/153-forum-zrownowazone-drogi-i-ekoinfrastruktura-nowe-wyzwania

 

źródło i fot.: kongresdrogowy.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij