Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego NOWA INFRASTRUKTURA nie odbędą się w zaplanowanym terminie od 12 do 14 maja 2021 roku.

Z uwagi na dynamiczny wzrost liczby zachorowań wywołany trzecią falą COVID-19 i wciąż obowiązującymi restrykcjami sanitarnymi, Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego NOWA INFRASTRUKTURA nie odbędą się w zaplanowanym terminie od 12 do 14 maja 2021 roku.

Decyzja zarządu Targów Kielce podyktowana jest przede wszystkim troską o Państwa bezpieczeństwo. Jednocześnie zapewniamy, że targi odbędą się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na moment, w którym branża targowa zostanie odmrożona, a hale wypełni najnowsza oferta m.in. firm budowlanych, przedstawicieli z obszaru infrastruktury drogowej i kolejowej, transportowej, maszynowo – budowlanej oraz budownictwa specjalistycznego.
W oczekiwaniu na tradycyjne spotkanie w Targach Kielce zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie możecie Państwo zapoznać się z najnowszymi informacjami dotyczącymi Nowej Infrastruktury www.targikielce.pl

źródło i fot.: Targi Kielce S.A.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij