W odpowiedzi na oczekiwania klientów już 15 kwietnia br., firma Case zaprezentuje najnowsze ładowarki.

Firma CASE Construction Equipment powiadomiła swoich autoryzowanych dystrybutorów o tym, że mogą spodziewać się w tym roku nowych produktów marki CASE, uzupełniających dotychczasową ofertę.

Nowe maszyny mają cechować się zwiększoną wydajnością, niezawodnością i dochodowością, ale nie podano dalszych szczegółów. Udostępniono jednak 45-sekundową zapowiedź wideo, którą mogą Państwo zobaczyć pod poniższym linkiem.  
Biorąc pod uwagę działania adaptacyjne branży, szybko wprowadzane innowacje i upowszechnienie pracy zdalnej w odpowiedzi na pandemię COVID-19, ta wiadomość od firmy CASE wydaje się zupełnie zrozumiała.

Pierwsza partia nowych maszyn pojawi się na rynku 15 kwietnia 2021, a wszyscy będą mogli wziąć udział w premierze online. Zanim jednak to nastąpi, można zapoznać się z zapowiedzią wideo na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=i6dyS8XCtQ8

Aby zarejestrować się i wziąć w planowanym wydarzeniu online, odwiedź stronę: https://www.casepromotion.com/WLevolution/pl/

 

źródło i fot.: casepromotion.com


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij