Organizatorzy VI edycji Mistrzostwa Świata Barci Górniczej w Narciarstwie i Snowboardzie podjęli decyzję o zmianie terminu wydarzenia.

Z uwagi na ograniczenia obowiązujące obecnie w kraju  Mistrzostwa Świata Barci Górniczej w Narciarstwie i Snowboardzie zostały przesunięte na marzec 2021 roku.

Mistrzostwa to nie tylko zawody w slalomie i slalomie gigancie, ale również wiele atrakcji dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, dlatego z nami nie nudzą się również kibice.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną zmieniona zostanie formuła zawodów, tak aby zapewnić uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo podczas ich rozgrywania oraz wręczania nagród po ich zakończeniu. Szykujcie formę! Życzymy zdrówka i udanego sezonu zimowego!

Szczegóły dotyczące terminu znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://gorniknanartach.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij