14-15 października 2020 r. odbędzie się 12. edycja Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE.

Przygotowania do 12. edycji Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE wkraczają w decydującą fazę.

Będzie profesjonalnie i merytorycznie

Organizatorzy dopracowują ostatnie szczegóły programu towarzyszącego, który wkrótce zostanie opublikowany. W strefie workshops odbędą się spotkania ze specjalistami z firm takich jak: Ledolux Poland, MESCO, Nestro, Polstage, Smart Lighting i wielu innych. Podczas wystąpień zostaną poruszone zagadnienia m.in. gwarancji stałego przepływu materiałów sypkich, wykorzystania symulacji komputerowej w modelowaniu transportu materiałów sypkich oraz systemów oświetleniowych w dobie transformacji przemysłowej 4.0. Nowościami w tym roku są strefy tematyczne: LIGHTING dla firm z obszaru oświetlenia przemysłowego oraz MINING dla sektora górniczego.

Na niecały miesiąc przed wydarzeniem można szczerze przyznać, że targi przemysłowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Przedsiębiorcy wiedzą, że dzięki udziałowi w branżowych imprezach wystawienniczych mają szansę zdobyć nowe rynki zbytu i nowe kontakty. Udział jest okazją do poznania najnowszych rozwiązań technologicznych, ale przede wszystkim wypromowania swojej oferty.

Tegoroczna edycja z pewnością będzie mniejsza, ale to nie oznacza, że będzie mniej korzystna dla uczestników. – Spodziewamy się, że wydarzenie może odwiedzić mniej osób, gdyż firmy delegują mniej pracowników, natomiast dochodzi do nas coraz więcej sygnałów, że nasi goście potrzebują spotkań ze specjalistami. Na targach jest możliwość, aby załatwić wiele spraw w jednym miejscu, nie podróżując od firmy do firmy setek kilometrów, zyskując tym samym czas i oszczędzając dodatkowe pieniądze. W tym widzimy potencjał i szansę na dużą frekwencję – mówi Arkadiusz Suter, project manager Targów.

Będzie wyjątkowo

Wspólnie z Targami SYMAS® i MAINTENANCE odbędą się także 4. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® oraz Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO. To ostatnie wydarzenie powstało z myślą o firmach odpowiadających na wyzwania pandemii. Branża środków czystości i dezynfekcji z dnia na dzień rośnie w siłę. Podczas targów swoją ofertę  zaprezentują producenci i dystrybutorzy środków ochrony osobistej, technologii oczyszczania i dezynfekcji powierzchni, środków i sprzętów do dezynfekcji, systemów kontroli dostępu, akcesoriów ochronnych, osłon antywirusowych, firm specjalizujących się w segregacji i utylizacji zużytych materiałów ochronnych, szkolenia BHP oraz innych usługach.

Będzie bezpiecznie

Firma Targi w Krakowie przygotowała szczegółowe zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego i w porozumieniu z Polską Izbą Przemysłu Targowego. Przy wejściu do EXPO Kraków wprowadzony będzie obowiązkowy pomiar temperatury. Do tego celu zostanie użyty specjalistyczny system kamer termowizyjnych. Każdy uczestnik targów musi zarejestrować swoją obecność na stronie internetowej i wypełnić ankietę epidemiologiczną, a w dniu targów bezdotykowo zeskanować pobrany bilet.

Strefa w lobby zostanie tak zorganizowana, aby zminimalizować liczbę osób przebywających w jednym miejscu, zaś obsługa zadba o regularną dezynfekcję często dotykanych elementów infrastruktury. Na targach obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczek lub przyłbic, które będzie także można zakupić na miejscu. Punkty informacyjne zostaną oddzielone plexi. W przestrzeniach wspólnych staną dezynfektory. – Dysponujemy obiektem o takiej powierzchni i – co ważne – kubaturze – że z łatwością możemy sprostać wymaganiom bezpieczeństwa sanitarnego na naszych imprezach. EXPO Kraków jest w pełni przygotowane do organizowania wydarzeń w obecnej sytuacji i z niecierpliwością czekamy na nadchodzące wydarzenia. W końcu wszyscy jesteśmy spragnieni spotkań – zapewnia Ewa Woch, wiceprezes Targów w Krakowie.

Jesień w Targach w Krakowie zapowiada się więc bardzo interesująco i co najważniejsze – bezpiecznie!

Więcej informacji na stronach: www.symas.krakow.pl, www.mtc.krakow.pl, www.antycovidexpo.pl, www.fastenerpoland.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij