Polski Związek Producentów Kruszyw zaprezentował nowe logo organizacji.

Podczas posiedzenia Zarządu Polskiego Związek Producentów Kruszyw po uprzedniej ocenie modyfikacji jednego z opracowanych logotypów wybrano wariant stanowiący odświeżenie wersji graficznej funkcjonującego znaku PZPK. Znak ten stanowił podstawę do opracowania księgi identyfikacji wizualnej i zostanie zaprezentowany podczas Ogólnego Zgromadzenia.

Nowe logo nawiązuje do poprzednio stosowanego m.in. poprzez zarys granic RP i wpisaną w nie flagę oraz schematyczne przedstawienie ziarna kruszywa. Kolorystyka jest jednak bardziej minimalistyczna w porównaniu do starego znaku. W nowej wersji zastosowano jedynie kolory biały, czarny, czerwony i szary, podczas gdy stara wersja zawierała czerwony, żółty i zielony.

Nowa koncepcja odwołuje się do tradycji Związku poprzez formę, ale nowoczesny styl i kolorystyka bardziej odpowiadają standardom XXI wieku.Źródło i fot.: kruszpol.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij