VIII edycja Szkoły Górnictwa Odkrywkowego odbędzie się 7-9 czerwca 2021 r.

Utrzymujący się stan zagrożenia epidemicznego sprawił, że Komitet Organizacyjny podjął decyzję o przeniesieniu VIII edycji Szkoły Górnictwa Odkrywkowego z 14-16 września 2020 r. na 7-9 czerwca 2021 r. Miejsce wydarzenia – Hotel Ossa SPA&Conference**** w Rawie Mazowieckiej pozostaje bez zmian.

Pomimo podejmowanych starań dotyczących zapewniania bezpieczeństwa uczestnikom konferencji, aktualna sytuacja związana z rosnącą liczbą zakażań staje się coraz bardziej poważna. Organizatorzy uznali, że bezpieczeństwo uczestników jest najważniejsze.

Wszystkie dotychczasowe ustalania związane z uczestnictwem i organizacją VIII edycji Szkoły Górnictwa Odkrywkowego pozostają w mocy. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Konferencji poprzez szkolago@agh.edu.pl.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij