Organizatorzy XX Jubileuszowej Konferencji Kruszywa Mineralne poinformowali, że wydarzenie zostało przeniesione na 21-23.04.2021 r.

Organizatorzy konferencji postanowili o kwestię przełożenia konferencji zapytać jej uczestników. Do osób, które zgłosiły swój udział, rozesłali ankietę, w której pytano m.in. poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii. Większość odpowiadających wyraziła obawę związaną z trwająca pandemią, dlatego organizatorzy zdecydowali o przełożeniu konferencji na przyszły rok.

Nowy termin XX jubileuszowej Konferencji Kruszywa Mineralne to 21-23.04.2021 r. Miejsce konferencji, czyli Kudowa-Zdrój, a także pozostałe warunki uczestnictwa, pozostają bez zmian.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij