Polski Kongres Drogowy poinformował o przesunięciu VIII Śląskiego Forum Drogownictwa na kwiecień 2021 r.

W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju VIII Śląskie Forum Drogownictwa zostało przeniesione na 28-29 października br. Konferencja miała się odbyć w Wiśle-Jaworniku, jednak umieszczenie powiatu cieszyńskiego na „żółtej liście” powiatów, w których obowiązują dodatkowe obostrzenia sanitarne, sprawiło, że organizatorzy podjęli decyzję o kolejnym przełożeniu VIII ŚFD, tym razem na kwiecień 2021 r.

W zaplanowanym pierwotnie terminie, tj. 28-29 października br. odbędą się webinaria o charakterze „Pre-Forum”, poświęcone tematom wzmocnień podłoża, nawierzchni asfaltowych oraz diagnostyce stanu dróg.

Źródło i fot.: kongresdrogowy.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij