Norbert Lenkiewicz, pełniący dotychczas funkcję dyrektora Głównego Departamentu Geologii i koncesji Geologicznych, został powołany na stanowisko Głównego Geologa – Pełnomocnika Ministra Środowiska do spraw geologii oraz polityki surowcowej państwa.

Norbert Lenkiewicz ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Przez ponad 10 lat zajmował się obsługą prawną spółek z udziałem spółek Skarbu Państwa, przede wszystkim z sektora energetycznego. Pełnił również rolę eksperta w Polskiej Izbie Paliw Płynnych. Zajmował się badaniem otoczenia prawnego właściwego dla przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku regulowanym oraz współpracował z organami administracji państwowej w zakresie kształtowania ram prawnych dla branży paliw. Autor publikacji i szkoleń z zakresu nadzoru nad podmiotami koncesjonowanymi, naruszeń warunków udzielonej koncesji, zasad prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorstwa energetyczne oraz kontroli i postępowań administracyjnych ze szczególnym uwzględnieniem problematyki ochrony środowiska.

Źródło i fot.: gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij