Organizatorzy konferencji „Podstawowe problemy transportu przenośnikowego” poinformowali o przeniesieniu wydarzenia na 2-4 czerwca 2021 r.

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii – Katedra Górnictwa i Geodezji Politechniki Wrocławskiej jako główny organizator XXIII Szkoły Naukowej im. prof. Tadeusza Żura „Podstawowe Problemy Transportu Przenośnikowego” planowanej na wrzesień 2020 r. postanowił o przesunięciu konferencji z powodu pandemii koronawirusa. Miejsce konferencji pozostaje bez zmian – hotrel Verde Montana w Kudowie-Zdroju.

Jesienna Szkoła Naukowa z zakresu transportu taśmowego odbywa się cyklicznie od 1978 r. Inicjatorem tych spotkań, integrujących środowisko pracowników nauki, projektantów i konstruktorów, producentów i użytkowników urządzeń transportu taśmowego był nieżyjący już prof. Tadeusz Żur – twórca wrocławskiej szkoły naukowej transportu taśmowego. Pierwsza konferencja z tego cyklu odbyła się w Karpaczu i została przyjęta bardzo życzliwie przez wszystkich jej uczestników. Formuła spotkań polegająca na szkoleniu poprzez wymianę doświadczeń była bardzo trafna. Po kilku pierwszych edycjach okazało się, że cykl spotkań co dwa lata jest optymalny, a podstawową i ciągle aktualną tematyką są zagadnienia związane z taśmami przenośnikowymi i szeroko rozumianym transportem taśmowym.

Więcej informacji

Źródło: mat. Organizatora
fot.: istock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij