11 edycja konferencji Steinexpo została przesunięta z powodu pandemii na 14-17 kwietnia 2021 r.

Po przesunięciu konferencji organizatorzy umożliwili wystawcom potwierdzenie swojego udziału w edycji w 2021 r. Ok. 85% z nich odpowiedziało pozytywnie i weźmie udział w wydarzeniu za rok.

Steinexpo to międzynarodowa konferencja, jedna z największych, dotycząca przemysłu surowcowego i budowlanego. W trakcie wydarzenia swoje produkty prezentują czołowe firmy z branży maszynowej, dostawcy materiałów, technologii, wyposażenia i usługodawcy biorący udział w procesie wydobywczym. Trwająca cztery dni konferencja nastawiona jest na praktyczne rozwiązania, które mają ułatwiać codzienną pracę. W 2017 r. odnotowano ponad 53 000 odwiedzających, z czego ponad 23% to byli goście z zagranicy. Na imponującej przestrzeni ponad 150 000 m2 uczestnicy mogli podziwiać najnowsze produkty oraz innowacyjne rozwiązania.

Więcej informacji


Źródło i fot.: mat. Organizatora


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij