XI Konferencja Dni Betonu organizowana przez Stowarzyszenie Producentów Cementu została przeniesiona na 11-13 października 2021 r.

Szanowni Państwo,

z satysfakcją informujemy, że XI Konferencja Dni Betonu jak każda wcześniejsza edycja, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników, partnerów i sponsorów chcących dołożyć swoją cegiełkę przy organizacji Konferencji. W ten sposób w  rekordowym czasie doszło do prawie pełnej obsady stoisk oraz napłynęło do nas bardzo wiele zgłoszeń uczestnictwa. Do komitetu organizującego Konferencję wpłynęło również wiele referatów do publikacji i wygłoszenia. We współpracy z Radą Programową organizowaliśmy spotkania mające na celu uszczegółowienie planów, programu i wydarzeń mających mieć miejsce podczas Konferencji. Biuro Stowarzyszenia Producentów Cementu cały czas działało i nadal pracuje nad organizacją Dni Betonu. Pragnąc zaspokoić oczekiwania wszystkich uczestników, wprowadzamy nowe elementy konferencji i pracujemy nad wykorzystaniem wszelkich możliwości, jakie dziś są do dyspozycji organizatorów.

Jesteśmy dumni, że Dni Betonu są w środowisku budowlanym tak ważnym i oczekiwanym wydarzeniem. Uczestnicy konferencji, partnerzy, sponsorzy oraz zaproszeni goście zawsze podkreślają ponadprzeciętny standard konferencji, zarówno merytoryczny, jak i organizacyjny. Dla wszystkich Dni Betonu to nie tylko konferencja, ale przede wszystkim miejsce spotkań ludzi z branży jako stały element działalności biznesowej czy naukowej. Przez cały czas analizujemy komentarze uczestników, partnerów i sponsorów na temat przyszłości i jej niepewności związanej z COVID-19 w Polsce i na świecie.

Po wielu rozmowach z uczestnikami, partnerami, sponsorami, w trosce o jakość Konferencji oraz chęć utrzymania jej na wysokim poziomie podjęliśmy niełatwą decyzję o przesunięciu XI Konferencji Dni Betonu na kolejny rok.

Tym samym ogłaszamy, że XI Dni Betonu odbędą się w dniach 11-13 października 2021 r.

Jesteśmy przekonani, że ta wymuszona pandemią przerwa wzmocni tylko potrzebę spotkań w branży i pozwoli nam na powrót Dni Betonu w 2021 r. w jeszcze lepszej niż dotychczas formie. Liczymy na Państwa wyrozumiałość dla naszej decyzji o przesunięciu Konferencji.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie nadesłane referaty zostaną ocenione przez recenzentów Rady Programowej i opublikowane w przyszłorocznych materiałach konferencyjnych. Szczegółowe informacje zostaną podane po wrześniowym posiedzeniu Rady Programowej Dni Betonu. Informacje na temat zwrotu wpłat za uczestnictwo lub ewentualnym pozostawieniu ich na udział w konferencji w 2021 r. znajdziecie Państwo na stronie www.dnibetonu.com. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z komitetem organizacyjnym.


Krzysztof Kieres, przewodniczący Rady Programowej 
prof. Jan Deja, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Stowarzyszenie Producentów Cementu


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij