7-8 października 2020 r. zapraszamy po raz czwarty na Konferencję Drogowo-Mostową „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”. Wydarzenie będzie miało formę spotkania online.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
07.10.2020
Data zakończenia:
08.10.2020
Strona www:
https://konfere...

Dynamiczny rozwój budownictwa komunikacyjnego i nierozerwalnie związaną z tym szeroka potrzeba wymiany doświadczeń i dyskusji na tematy odpowiedniego projektowania, budowy oraz utrzymania dróg i obiektów mostowych w nierzadko złożonych i skomplikowanych warunkach gruntowych to powody, które sprawiają, że po raz czwarty organizujemy Konferencję Drogowo-Mostową.

Udział w konferencji pozwoli uczestnikom na:

  • spotkania z ekspertami branży drogowo-mostowej,
  • pozyskanie wiedzy, dyskusje i wymianę doświadczeń,
  • poznanie praktycznych przykładów do wykorzystania w pracy zawodowej,
  • nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.


Tegoroczna edycja składać się będzie z sześciu sesji tematycznych:

  • Warunki gruntowe, wzmacnianie podłoża i stabilizacja gruntu.
  • Debata „Realizacja inwestycji drogowo-mostowych a warunki gruntowe – doświadczenia wykonawcy i inwestora”.
  • Projektowanie oraz budowa dróg i mostów a warunki gruntowe.
  • Nawierzchnie – materiały, technologie, przykładowe rozwiązania.
  • Debata „Trwałe rozwiązania materiałowe i technologiczne nawierzchni”.
  • Budownictwo mostowe i tunelowe – technologie, realizacje, dobre praktyki.

Jak co roku w trakcie wydarzenia zapraszamy uczestników do odbycia wycieczki regionalnej, dzięki której mogą poznać ciekawe obiekty na Górnym Śląsku. W tym roku miejscem, które chcemy zaprezentować, jest Muzeum Śląskie w Katowicach. Jego nowa siedziba znajduje się na terenie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Katowice. Kompleks składa się z budynków wyłożonych taflami szkła z organicznym wzorem (niepowtarzającym się na żadnym z elementów), dzięki czemu obiekt wyróżnia się na tle miejskiej zabudowy. Większość ekspozycji znajduje się w podziemnych salach. Na terenie Muzeum działa również wieża wyciągowa szybu kopalnianego ,,Warszawa”, z której rozciąga się panorama na całe miasto.

Zachęcamy do zapisów!

W zeszłym roku w Konferencji wzięło udział 214 uczestników, odbyły się dwie debaty oraz pięć sesji tematycznych, w trakcie których wygłoszono 30 referatów. Udział w konferencji rekomendujemy przedstawicielom sektora projektowego, wykonawczego, a także administracyjnego branży drogowo-mostowej.


Zapraszamy do udziału w IV edycji Konferencji Drogowo-Mostowej!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij