Organizatorzy Targów AUTOSTRADA poinformowali o przesunięciu wydarzenia na 21-23.10.2020 r.

Ponad 261 wystawców z 18 krajów, 10 500 gości, branżowe wystawy oraz liczne wydarzenia towarzyszące – taką skalę miała ubiegłoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA. Stan światowej pandemii i okoliczności, w jakim przyszło wszystkim funkcjonować, nie pozwalają na organizację wydarzenia w zaplanowanym terminie, tj. 30.06 - 02.07.2020 r.

- Pomimo ogromu pracy, jaki wszyscy włożyliśmy w organizację targów AUTOSTRADA oraz towarzyszących im wystaw MASZBUD i ROTRA, jako nadrzędne uznaliśmy zdrowie ogółu. W trosce o bezpieczeństwo Wystawców i Zwiedzających oraz naszą wspólną przyszłość na rynku poszukujemy najbardziej dogodnych rozwiązań dla naszych Klientów – podkreśla prezes Zarządu Targów Kielce, Andrzej Mochoń.

Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce, jak i podobnych wydarzeń w kraju i w Europie, jako najlepsze rozwiązanie wybrano termin jesienny tego roku. Targi AUTOSTRADA, MASZBUD i ROTRA odbędą się w terminie Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, tj. od 21 do 23 października 2020 r. Wybór organizatorów determinuje pokrewieństwo branżowe targów oraz podobieństwo tematyczne wydarzeń towarzyszących.

- Targi TRANSEXPO to wystawa o ugruntowanej pozycji, a edycję 2018 r. charakteryzowały premiery produktowe, blisko 6,5 tysiąca zwiedzających oraz wiele biznesowych rozmów. Jesteśmy przekonani, że połączenie wydarzenia poświęconego branży budownictwa drogowego i infrastrukturalnego z najważniejszym wydarzeniem branży transportu zbiorowego pozwoli stworzyć jedno z najbardziej kompleksowych spotkań w Polsce. Obecna, trudna sytuacja może zostać wykorzystana również jako okazja do zrealizowania ciekawych pomysłów, wymiany idei oraz nawiązania wartościowych kontaktów – podkreślają organizatorzy, zapewniając, że dołożą wszelkich starań, aby jesienna edycja była równie atrakcyjna, a spotkanie na targach AUTOSTRADA, MASZBUD i ROTRA było sztuką spotkań, z których wszyscy wyniosą najlepsze kontakty procentujące w przyszłości.


Źródło i fot.: mat. prasowe


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij