Unikalna publikacja specjalistyczna autorstwa dr. hab. inż. Marka Fidalego, profesora Politechniki Śląskiej, redaktora naczelnego czasopisma „Utrzymanie Ruchu”.

Książka prezentuje innowacyjne podejście do eksploatacji maszyn i urządzeń oparte na diagnostyce technicznej i analizie niezawodnościowej, przystępny przegląd skutecznych metod diagnostyki maszyn, urządzeń i procesów oraz praktyczne rozwiązania oraz aktualny stan wiedzy dotyczący norm i sprzętu, przygotowujący firmę do wkroczenia w erę Przemysłu 4.0.

Publikacja to przede wszystkim:
• innowacyjne podejście do eksploatacji maszyn i urządzeń oparte na diagnostyce technicznej i analizie niezawodnościowej, których wdrożenie znacząco zmniejszy liczbę awarii i zwiększy zyski Twojej firmy,
• przystępny przegląd skutecznych metod diagnostyki maszyn, urządzeń i procesów oraz praktyczne rozwiązania, dzięki którym Twój dział utrzymania ruchu będzie nowoczesny i efektywny,
• aktualny stan wiedzy dotyczący norm i sprzętu, przygotowujący Twoją firmę do wkroczenia w erę Przemysłu 4.0.

Zapraszamy do lektury!

 

Więcej informacji


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij