Komitet Organizacyjny XX Konferencji Kruszywa Mineralne informuje, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną przesunięciu na 23-25 września 2020 r. ulega termin Konferencji.

Mimo że do 22 kwietnia, tj. do pierwotnego rozpoczęcia Konferencji, jest jeszcze  ponad 5 tygodni, z uwagi na bezpieczeństwo prawie 300 uczestników, organizatorzy zdecydowali się na zmianę terminu.

Miejsce Konferencji i jej program nie ulegają zmianie. Ważne są wszystkie dotychczasowe zgłoszenia udziału, prezentacji i stoisk wystawowych. Na dzień 16.03.2020 r. prace organizacyjne związane z Konferencją są już zasadniczo zakończone lub zaawansowane. Szczegóły organizacyjne zostaną wkrótce rozesłane imiennie do wszystkich zarejestrowanych uczestników.

Organizatorzy przepraszają za zaistniałą, sytuację oraz liczą na spotkanie we wrześniu na jubileuszowej XX Konferencji w równie licznym gronie, jak to miało mieć miejsce w kwietniu.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij