14-17.04.2021 r. w Homberg/Nieder-Ofleiden w Niemczech odbędzie się 11 edycja konferencji Steinexpo 2021.

Lokalizacja:
Homberg/Nieder-Ofleiden, Niemcy
Data rozpoczęcia:
14.04.2021
Data zakończenia:
17.04.2021
Strona www:
https://www.ste...

Po raz kolejny w największej kopalni bazaltu w Europie spotkają się przedstawiciele przemysłu materiałów budowlanych. Podczas wydarzenia zaprezentują się wiodący producenci maszyn budowlanych, dostawcy technologii oraz usługodawcy. Uczestnicy będą mogli się zapoznać z najnowszymi maszynami, systemami i innowacjami branżowymi. Czterodniowa wystawa ma za zadanie pokazywać rozwiązania praktyczne, przydatne w codziennej pracy.

Poprzednia edycja wydarzenia, która miała miejsce w 2017 r., przyciągnęła ponad 53 000 odwiedzających, z czego ponad 23% stanowili goście spoza Niemiec. Uczestnicy doceniali szerokie spektrum informacji oraz możliwość nawiązania wielu nowych kontaktów branżowych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij