31.03.- 2.04.2020 r. w Lublinie odbędzie się konferencja „Zrównoważone drogi: ochrona środowiska w budownictwie komunikacyjnym”. Organizatorem jest Polski Kongres Drogowy i Katedra Dróg i Mostów Politechniki Lubelskiej.

Lokalizacja:
Lublin
Data rozpoczęcia:
31.03.2020
Data zakończenia:
02.04.2020
Strona www:
http://kongresd...

Celem konferencji jest omówienie wyzwań i zagadnień budownictwa komunikacyjnego zarówno w działaniach inwestycyjnych, jak i utrzymania wybudowanych już obiektów. Zmiany klimatu, wzrastający ruch i mobilność powodują szereg niekorzystnych oddziaływań, co ma wpływ na projektowanie, budowę i utrzymanie obiektów. Ważnym aspektem jest również estetyka, która stanowi wizytówkę,  a także jest elementem ochrony środowiska.

Podczas konferencji zostaną poruszone następujące zagadnienia:

- wpływ zmian klimatu na budownictwo komunikacyjne,
- metody i środki ochrony ludzi i środowiska przed oddziaływaniami komunikacyjnymi,
- estetyka rozwiązań komunikacyjnych,
- drogi asfaltowe i betonowe,
- recykling materiałów – destrukt asfaltowy,
- innowacyjne materiały i technologie w zrównoważonym rozwoju budownictwa komunikacyjnego.

Specjalna sesja będzie poświęcona wyzwaniom technologicznym i ekologicznym podczas trwającej wielkiej inwestycji GDDKiA, jaką jest budowa drogi S19 z Lublina do Rzeszowa.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij