GDDKiA wysłała właśnie do publikacji ogłoszenie o zamówieniu na dokończenie robót drogowych na odcinku autostrady A6 Szczecin Dąbie – Rzęśnica.

Wśród zadań jest wykonanie warstwy ścieralnej na jezdni w stronę Szczecina i dokończenie pozostałych robót drogowych. GDDKiA odstąpiła od umowy z dotychczasowym wykonawcą, Energopolem Szczecin S.A., który zrealizował 80% prac przewidzianych w kontrakcie.  Nowy wykonawca będzie miał 90 dni na wykonanie zadania od daty podpisania umowy.

Dokończenie prac zostało podzielone na mniejsze zadania, aby przyspieszyć budowę oraz zwiększyć konkurencyjność przez możliwość startu w przetargu większej liczby podmiotów. Na ogłoszenie czeka przetarg dokończenie przejścia dla zwierząt z wygrodzeniem trasy i nasadzenia. Wszystkie prace powinny się zakończyć w 2020 r.

Wkrótce mają też zostać ogłoszone przetargi na dokończenie kolejnych inwestycji, które realizował Energopol – obwodnicy Wałcza w ciągu drogi S10 i rozbudowy węzła drogowego Szczecin Kijewo.

Źródło i fot.: gddkia.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij