Zgodnie z decyzją Nadzwyczajnego Ogólnego Zgromadzenia na stanowisko prezesa Zarządu Polskiego Związku Producentów Kruszyw został powołany Artur Widłak.

12 listopada 2019 r. w Gogolinie odbyło się Ogólne Zgromadzenie Członków Związku Producentów Kruszyw zwołane w trybie nadzwyczajnym w celu uzupełnienia składu osobowego Zarządu PZPK po śmierci wieloletniego Prezesa i założyciela Związku, Aleksandra Kabzińskiego. Na stanowsisko prezesa został wybrany Artur Widłak, który będzie sprawował funkcję do końca kadencji obecnego zarządu.


Źródło i fot.: kruszpol.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij