Mateusz Damrat został powołany na stanowisko dyrektora Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego (PIG-PIB).

Mateusz Damrat jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Geologicznego. Od 2014 r. pracuje w Państwowym Instytucie Geologicznym – Państwowym Instytucie Badawczym. Kierował wieloma projektami naukowymi i komercyjnymi. Uczestniczył w realizacji geologicznej części projektu EMODnet, sesji sprawozdawczej The Marine Geology Expert Group (MGEG) przy EuroGeoSurveys oraz w pracach grupy roboczej WGEXT przy Międzynarodowej Radzie Badań Morza (ICES).

Studiował w Instytucie Nauk Geologicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na Wydziale Geologii Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo Hutniczej. Stopień doktora nauk o Ziemi w zakresie geologii uzyskał na Uniwersytecie Jagiellońskim przy współpracy z Instytutem Oceanologii PAN w Sopocie. Uczestniczył w projektach finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki oraz Academy of Finland.

Minister środowiska Henryk Kowalczyk oprócz dyrektora powołał również jego dwóch zastępców – Piotra Szreka na stanowisko zastępcy dyrektora ds. badań i rozwoju oraz Zofię Zaruską na stanowisko zastępcy dyrektora do spraw administracyjno-ekonomicznych.


Źródło i fot.: gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij