28.02-1.03.2020 r. odbędzie się piąta edycja jubileuszowych Mistrzostw Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Lokalizacja:
Kluszkowce
Data rozpoczęcia:
28.02.2020
Data zakończenia:
01.03.2020
Strona www:
www.gorniknanar...

Pobierz: Zaproszenie

Zawody odbędą się w ośrodku Czorsztyn-ski w miejscowości Kluszkowce. W ramach zawodów rozegrane zostaną konkurencje indywidualne oraz grupowa rywalizacja firm. Narciarze będą rywalizować w slalomie gigancie i slalomie. W końcowej kwalifikacji pod uwagę będzie brana suma czasów obu konkurencji.

Oprócz zawodów sportowych organizatorzy zapewniają uczestnikom tradycyjny kulig góralski, a po zawodach w pensjonacie Wolski w miejscowości Mizerna odbędzie się impreza zakończeniowa.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 1.12.2019 r. do 1.02.2020 r. lub do wyczerpania miejsc. Więcej informacji na stronie www.gorniknanartach.pl.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij