26 października br. w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się siódma edycja imprezy eROBOCZE SHOW. Jest to wydarzenie, w którym wezmą udział użytkownicy maszyn roboczych, a także najwięksi dystrybutorzy sprzętu budowlanego i roboczego w Polsce.

W programie wydarzenia znalazł się m.in. wielki test maszyn, podczas którego uczestnicy będą mogli zasiąść za sterami największych spycharek. Oprócz tego organizatorzy proponują przegląd rynku, premiery znanych i wiodących producentów, a także wystawę sprzętu roboczego. Jak co roku, odbędzie się również Polska Liga Operatorów skierowana do profesjonalnych operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek. Ciekawym elementem programu jest również dynamiczny pokaz maszyn, który odbędzie się na specjalnie wytyczonym placu i polach testowych, a towarzyszyć mu będzie komentarz specjalistów. Z ponad stu maszyn połowa będzie w ruchu. W tym roku podczas wydarzenia odbędą się również obchody 5-lecia Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych. Organizatorem imprez z cyklu eROBOCZE SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, właściciel portalu internetowego eROBOCZE.pl, a współorganizatorem jest Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”. Impreza odbywa się pod patronatem prezydenta Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego, partnerem wydarzenia jest gmina Grodzisk Mazowiecki. Patronami medialnymi są portal eROBOCZE. pl oraz magazyn „Kruszywa”.


Źródło: materiały prasowe


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij