W tym roku odbywa się już trzecia edycja spotkania „Na poziomie 308” organizowanego przez Volvo Maszyny Budowlane Polska, Volvo Trucks, Polskie Górnictwo Skalne, Powerstone.

Jest to spotkanie branży kruszywowej, które ma miejsce w kopalni Piława Górna. Obecni na nim są profesjonaliści związani z branżą wydobycia, przeróbki i transportu kruszyw. Uczestnicy mogą zapoznać się z najnowszymi maszynami przeznaczonymi do wydobycia i przeróbki kruszyw, m.in.: kruszarkami, przesiewaczami, koparkami. Oprócz tego w programie jest dynamiczny pokaz maszyn. Podczas wydarzenia goście mogą licytować przedmioty przygotowane przez podopiecznych fundacji „Pokolorujmy szarość” i dzieci z lokalnej szkoły. Obszerna relacja z wydarzenia zostanie opublikowana w numerze 1/2020 czasopisma „Kruszywa”.


Źródło: Organizator


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij