12-16.01.2020 r. w INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie odbędzie się XXXIII Konferencja Naukowa „Problemy Rozwoju Maszyn Roboczych”.

Lokalizacja:
Szklarska Poręba
Data rozpoczęcia:
12.01.2020
Data zakończenia:
16.01.2020
Strona www:
www.prmr.pl/prm...

Organizatorem konferencji jest Katedra Mechaniki i Podstaw Konstrukcji Maszyn Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej
przy współpracy z Polskim Towarzystwem Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej O/Opole oraz Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, a także Instytutem Technologii Eksploatacji w Radomiu działającym w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem przewodniczącego Komitetu Budowy Maszyn PAN prof. Janusza Kowala. Patronem konferencji jest również Park Naukowo-Technologiczny w Opolu oraz Przegląd Mechaniczny i Kruszywa.

Podczas konferencji w sprzyjającym klimacie uczestnicy będą mogli podjąć dyskusję nad szeroko rozumianą problematyką rozwoju maszyn roboczych, jednocześnie zacieśniając i nawiązując nowe więzy zawodowe i koleżeńskie.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij