Firmy Orlen Asfalt, Lotos i Budimex, a także Politechnika Gdańska, Politechnika Warszawska oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów podpisały umowę na realizację programu badawczego dotyczącego modernizacji nawierzchni asfaltowych.

Celem badania jest potwierdzenie pozytywnego wpływu asfaltów modyfikowanych na trwałość nawierzchni, a także na zmniejszenie kosztów budowy i utrzymania. Wyniki badań mają być znane w przyszłym roku.

Efektem pracy ma być również dodanie nowych kart katalogowych do obowiązującego w Polsce „Katalogu Typowych Konstrukcji Nawierzchni Podatnych i Półsztywnych”.

Źródło: www.orlen-asfalt.pl, lotos.pl
Fot.: istock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij