Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała na swojej stronie Wzorcowe Warunki Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

Zalecenia dotyczą m.in.: warstwy wiążącej i ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego, nawierzchni z mieszanki grysowo-mastyksowej, betonu konstrukcyjnego w drogowych obiektach inżynierskich, a także robót ziemnych: wymagań ogólnych, wykonania nasypów i wykopów, wzmacniania podłoża gruntowego (m.in. wymianą gruntów, materacami geosyntetycznymi czy kolumnami żwirowymi). Jest to cenne źródło informacji dla producentów kruszyw, którzy znajdą w tych dokumentach niezbędne informacje związane z materiałami, ze sprzętem, z transportem i wykonaniem robót. Wszystkie dokumenty dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „dokumenty techniczne”.

Źródło: GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij