Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju wydłużyło do 31 grudnia 2020 r. okres na dostosowanie się do obowiązujących wymogów znakowania wyrobów budowlanych znakiem budowlanym.

Powodem były napływające do Ministerstwa sygnały o niedostatecznym przygotowaniu branży producentów do obowiązującego od 1 lipca 2019 r. nakazu znakowania produktów wprowadzanych do obrotu na rynku krajowym. Ministerstwo wydłużyło okres przejściowy, aby umożliwić dokończenie procesu uzyskiwania krajowych ocen technicznych, które są niezbędne do sporządzenia krajowych deklaracji właściwości użytkowych. Pozwoli to na uchronienie branży budowlanej przed sytuacją, w której nowe produkty mogłyby nie zostać wprowadzone do obrotu.

 Źródło: www.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij