2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe – międzynarodowe Targi SYMAS i MAINTENANCE.

Organizator, firma Targi w Krakowie, łączy w jednym miejscu i czasie dwie wystawy – 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS oraz 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.

Lokalizacja imprez w Krakowie, świetna organizacja i przede wszystkim obecność międzynarodowych wystawców prezentujących najciekawsze produkty i usługi sprawia, że zainteresowanie targami rośnie z każdym rokiem. Potwierdzeniem są liczby. W pierwszej edycji targów wzięło udział 43 wystawców, a po 9 latach liczba ta urosła do 210 – odnotowano więc prawie 500% wzrost. Do tej pory na Targach swoją ofertę zaprezentowały już 522 firmy z 22 krajów. Organizatorzy zapewniają, że i w tym roku statystyki poszybują w górę.

Jak zapowiada się tegoroczna edycja?

Targi SYMAS po dekadzie działalności mają już ugruntowaną pozycję na rynku i na stałe wpisały się w kalendarz firm. Organizatorzy stale poszerzają ofertę i odpowiadają na zapotrzebowanie wystawców i zwiedzających. W tym roku po raz pierwszy zorganizowana zostanie specjalna strefa tematyczna FILTRY poświęcona procesom filtracji i separacji. Specjaliści, którzy w tym roku odwiedzą Targi, będą mogli zapoznać się z najbardziej efektywnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie filtracji powietrza, oleju, wody i innych mediów przemysłowych.

Swoje dziesięciolecie obchodzić będą Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. Jest to jedyna impreza targowa w Polsce mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Od pierwszej edycji prezentowane na targach rozwiązania techniczne pomagają spełniać coraz wyższe wymagania niezawodności i efektywności stawiane przed Służbami Utrzymania Ruchu w dobie IV rewolucji przemysłowej.

Dopełnieniem oferty targowej jest konferencja "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu". Jej uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć wiedzę dotyczącą dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych stosowanych w polskim i europejskim przemyśle.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij