6-7 czerwca 2019 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbędzie się IV edycja Górniczego Forum Ekonomicznego.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
06.06.2019
Data zakończenia:
07.06.2019
Strona www:
http://www.gfe....

Górnicze Forum Ekonomiczne to konferencja, która w innowacyjny i nowoczesny sposób traktuje o problemach tradycyjnego biznesu. Górnicze Forum Ekonomiczne to wielowątkowe spotkanie ludzi nauki z praktykami branży górniczej i okołogórniczej poświęcone tematom dotyczącym efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstw oraz dające możliwość zapoznania się z najlepszymi światowymi praktykami wykorzystywanymi z sukcesem w wymagającej branży górniczej. Podczas spotkania będą miały miejsce dyskusje i debaty poświęcone trendom rynkowym oraz wyzwaniom związanym z zarządzaniem, ekonomiką, organizacją i finansami przedsiębiorstw funkcjonujących w branży górniczej oraz w ich otoczeniu. Wymiana doświadczeń i poglądów będzie również odbywać się poprzez prezentacje artykułów naukowych prezentujących problemy praktyczne w nurcie aktualnych trendów badawczych i rozwojowych.


Górnicze Forum Ekonomiczne przyczyni się do wzrostu świadomości i ukształtowania opinii dotyczących branży górniczej w świetle transparentnego kreowania jej wizerunku oraz istotnego znaczenia dla otoczenia biznesowego, społecznego i środowiskowego.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij