Stoisko na targach Bauma 2019 to największa dotychczas wystawa pełnej oferty firmy Bobcat na tej imprezie.

Na stoisku prezentowane były rozwiązania oferowane dla każdego klienta – od robót ziemnych, drogowych, wynajmu maszyn i prac rozbiórkowych, po przeładunek materiałów i kształtowanie krajobrazu.

Odwiedzający mogli zobaczyć na żywo słynne spektakularne show firmy Bobcat, przedstawiające pokazy akrobatyczne maszyn i prezentujące nowe produkty Bobcat. Wszystko to na imponującej przestrzeni ponad 2500 m2, z trzydziestoma prezentowanymi maszynami. Wyróżniającą cechą stoiska była ściana z dużym kompozytowym zdjęciem Bobcat wykonana z ponad 26 000 zdjęć ponad 100 różnych rodzajów osprzętu, co stanowi jedną z najszerszych ofert na rynku. Stoisko obejmowało również obszary poświęcone poszerzonej ofercie części i usług rynku posprzedażnego, a także rozwiązaniom finansowym.

Głównym wydarzeniem na targach Bauma dla firmy Bobcat była prezentacja nowej elektrycznej minikoparki E10e, pierwszej w tej branży dostępnej w sprzedaży komercyjnej w pełni elektrycznej minikoparki o zerowym promieniu skrętu w klasie maszyn jednotonowych. Model E10e był główną gwiazdą w prezentacji na żywo obok nowego zaawansowanego systemu zdalnego sterowania dla ładowarek kompaktowych Bobcat, jednego z licznych przykładów nowego osprzętu prezentowanego na ekspozycji, w tym także nowej oferty kosiarek bijakowych dla minikoparek Bobcat.

Oprócz modelu E10e odwiedzający mogli zobaczyć pełną ofertę minikoparek Bobcat, w tym prezentowane na targach Bauma po raz pierwszy nowych modeli serii R o masie od 2 do 4 ton. Bobcat pokazał też po raz pierwszy na targach Bauma kilka nowych podnośników teleskopowych i ładowarek kompaktowych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij