8.06.2019 r. w Turku odbędzie się eROBOCZE SHOW. Jest to wydarzenie, w którym biorą udział dystrybutorzy i użytkownicy sprzętu budowlanego i roboczego w Polsce.

Lokalizacja:
Turek
Data rozpoczęcia:
08.06.2019
Data zakończenia:
08.06.2019
Strona www:
http://erobocze...

Podczas wydarzenia odbędzie się szereg atrakcji, m.in. dynamiczny pokaz maszyn, wielki test maszyn, polska liga operatorów, konkursy dla publiczności, przegląd rynku, wystawa sprzętu roboczego, prelekcje i spotkania branżowe, strefy tematyczne, porady prawne, strefa dla dzieci.

Podczas imprezy spotykają się inwestorzy, przedsiębiorcy, użytkownicy i serwisanci maszyn, sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w robotach ziemnych, betoniarskich, wyburzeniowych, drogowych, brukarskich, wykończeniowych, wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, hydrotechnicznych, kolejowych, w kopalniach i wydobyciu kruszyw, przemyśle budowlanym oraz przedstawiciele ośrodków szkolenia zawodowego.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij