8 czerwca 2019 r. w Sosnowcu odbędzie się szósta edycja imprezy pt. eROBOCZE SHOW. Udział w wydarzeniu biorą użytkownicy maszyn roboczych, a także najwięksi przedstawiciele i specjaliści od sprzętu w branży budowlanej w Polsce.

W programie eROBOCZE SHOW:
- dynamiczne pokazy pracy maszyn na placach pokazowych;
- największe w historii tej imprezy pola testowe, na których można zasiąść za sterami interesującego nas sprzętu.
Ponadto wystawa maszyn, bezpłatna strefa dla dzieci, prelekcje ekspertów, porady, catering.
 
Podczas wydarzenia odbędzie się również kolejna edycja konkursu na koparkach, koparko-ładowarkach i ładowarkach z cyklu POLSKIEJ LIGI OPERATORÓW, w którym udział biorą zawodnicy z całej Polski, a także inne, otwarte konkursy dla operatorów: CAT CHALLENGE, MISTRZOWSKI CHWYT oraz YANEK – THE BEST OPERATOR.

Uczestnicy mogą zapoznać się z dużą ilością sprzętu w warunkach polowych na specjalnie przygotowanych poligonach testowych, a obecność najlepszych operatorów maszyn roboczych w Polsce pozwala na uzyskanie obiektywnej i trafnej opinii pomagającej w wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu roboczego. Profesjonaliści nie szczędzą także wrażeń odwiedzającym i chętnie dzielą się spostrzeżeniami na temat swojej pracy.

Organizatorem imprez z cyklu eROBOCZE SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, właściciel portalu internetowego eROBOCZE.pl, a współorganizatorem Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego, partnerem wydarzenia jest Miasto Sosnowiec. Patronat medialny sprawuje portal erobocze.pl oraz magazyn „Kruszywa”.

Wstęp na eROBOCZE SHOW jest darmowy!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij