1-3 marca odbyły się IV Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Jak co roku, wydarzenie odbyło się w Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju.

W tym roku uczestnicy zmierzyli się w slalomie gigancie z podziałem na narciarstwo zjazdowe kobiet i mężczyzn. Narciarze wzięli udział także w rozgrywkach drużynowych - rywalizacji firm. Ostatnią rozegraną konkurencją były zawody snowboardowe.
Po męczących wyścigach uczestnicy wzięli udział w imprezie „Bahama Miners”, która odbyła się w stylu hawajskim. Uczestnicy oddali klimat gorących tropikalnych wysp i przebrali się zgodnie z tamtejszą modą. Były więc: spódniczki z trawy, wielokolorowe łańcuchy z kwiatów, słomkowe kapelusze, a przede wszystkim hawajskie koszule. Podczas imprezy wręczono nagrody zwycięzcom zawodów. Wspólna zabawa trwała do białego rana.

Jak co roku wydarzenie przyciągnęło tłumy uczestników, zarówno stałych bywalców, jak i debiutantów. Rywalizacja i wspólna zabawa pozwoliły na integrację środowiska oraz naładowanie akumulatorów na nadchodzące miesiące. Sponsorami eventu były firmy: Powers Maszyny (sponsor główny), Austin Powder (sponsor srebrny): Biuro Handlowe Ruda, Epiroc, Magna Tyres, Volvo Maszyny Budowlane Polska, FerroCarbo, Weir Minerals, Explo Compleks, Budkrusz, Sandvik, Słotwiny Arena (sponsorzy brązowi). Partnerami Mistrzostw były firmy: Dolomit S.A., Labotest, Liebherr, Coig, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dolomit, Kopalnia Dolomitu Libiąż, Frutiger, Groeneveld, KOSD Niemodlin SA. Magazyn „Kruszywa” ponownie objął wydarzenie patronatem medialnym. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję zawodów - do zobaczenia za rok!
 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij