Europejski Fundusz Leasingowy został nagrodzony Laurem Buildera 2018 w kategorii „Produkty i usługi finansowe” za czołową pozycję w branży w zakresie finansowania maszyn i urządzeń budowlanych.

Sprzęt budowlany jest jednym z najchętniej finansowanych przy pomocy leasingu. W 2018 roku firma EFL sfinansowała maszyny i urządzenia budowlane o łącznej wartości ponad 600 mln zł, co stanowi 26-proc. dynamikę rok do roku.
Laur Buildera jest przyznawany firmom, których działalność wspiera rozwój branży budowlanej. Kryteria, które są brane pod uwagę, to m.in.: nowatorstwo, dostępność produktów lub usług, dostosowanie do wymogów branży, potrzeb klientów i zmian na rynku.

Europejski Fundusz Leasingowy powstał w 1991 roku. Była to jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku jest częścią międzynarodowej Grupy Credit Agricole. Firma współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Wielokrotnie była nagradzana tytułem Firmy Przyjaznej Klientowi i Finansowej Marki Roku. Od 28 lat wspiera polskich przedsiębiorców. Dużą ich część stanowią przedsiębiorcy działający w branży budowlanej, która stanowi trzecie źródło polskiego PKB.
Laury zostały wręczone już po raz szesnasty podczas Gali Builder Awards. Kapituła doceniła prowadzoną przez firmę działalność wspierającą branżę budowalną, ale również prowadzone przez nią projekty badawcze, np. „Budownictwo przyszłości. Pod lupą”. Prezes firmy Radosław Kuczyński podkreśla, że ważne jest projektowanie usług dla danego sektora poparte badaniami pozwalającymi wejrzeć w jego problematykę.

Źródło: media.efl.pl
Fot.: istock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij