9-11.09.2019 r. w Kielcach odbędzie się VII edycja Szkoły Górnictwa Odkrywkowego.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
09.09.2019
Data zakończenia:
11.09.2019
Strona www:
http://www.kgo....

Organizatorami wydarzenia są: Wydział Górnictwa i Geoinżynierii, Katedra Górnictwa Odkrywkowego i Fundacja „Nauka i Tradycje Górnicze” Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Sekcja Technologii Górniczej Komitetu Górnictwa Polskiej Akademii Nauk, Główna Komisja ds. Górnictwa Odkrywkowego ZG SITG, Stowarzyszenie Polskich Inżynierów Strzałowych.

Tematyka konferencji obejmować będzie m.in.: bezpieczne wydobywanie kopalin i minimalizację zagrożeń naturalnych, politykę surowcową kraju i problematykę dostępu do złóż, najnowsze uregulowania prawne w odkrywkowej działalności górniczej, prowadzenie ruchu odkrywkowych zakładów górniczych, uzyskiwanie decyzji środowiskowych i koncesji wydobywczych, nowoczesne rozwiązania techniczne w kopalniach surowców skalnych i w kopalniach węgla brunatnego, rekultywację i rewitalizację terenów pogórniczych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij