26-28.09.2018 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa Przemysłowego i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Wydarzenie to jest skierowane do firm z branży budownictwa przemysłowego (szczególnie dla sektorów budownictwa drogowego, kubaturowego, kolejowego, wodnego). Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowymi trendami i ze zmianami zachodzącymi na rynku budowlanym, a także z najnowszymi technologiami, materiałami i innymi produktami wykorzystywanymi w branży. Zakres tematyczny konferencji był bardzo szeroki. Obejmował m.in. tematykę: maszyn i narzędzi, urządzeń dźwigowych do transportu ludzi i materiałów, rusztowań, deskowań, szalunków, konstrukcji budowlanych (betonowych, stalowych, żelbetowych, drewnianych), materiałów budowlanych (cement/ kruszywa, bitumy), systemów instalacyjnych (ppoż., wentylacja, oświetlenie, woda, prąd, gaz). Podczas konferencji odbyły się ciekawe wystąpienia i debaty z ludźmi świata nauki i biznesu, które dotyczyły m.in. kwestii: bezpieczeństwa budownictwa z wielkiej płyty, termomodernizacji i rewitalizacji budynków zabytkowych, modernizacji i rozwoju sieci wodno-kanalizacyjnej, najnowszych rozwiązań nawierzchni dla dróg samorządowych. Uczestnicy poruszali również aktualny problem walki ze smogiem i roli korytarzy powietrznych miast w jego rozwiązaniu oraz to, czy nasza woda osiągnęła już najwyższe standardy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz Sejmowa Komisja Infrastruktury. Partnerami zostali m.in.: marszałek województwa mazowieckiego, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Związek Powiatów Polskich.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij