GDDKiA podsumowała rok 2018 i przedstawiła plany na rok 2019.

Kierowcy mogą obecnie korzystać z 3730,7 km dróg szybkiego ruchu, w tym 1638,5 km autostrad i 2092,2 km dróg ekspresowych.

W 2019 r. planowane jest oddanie do użytku blisko 490 km dróg. Kierowcy beda mogli skorzystać z autostrady między |Katowicami a Częstochową. Powstać ma odcinek drogi między Lublinem a Warszawą. w województwie zachodniopomorskim powstanie powstanie fragment trasy S6 od drogi ekspresowej S3 (w okolicach Szczecina) do Koszalina. Skończone ma zostać połączenie w ciągu S5 Poznania z Wrocławiem.

Większość dróg zostanie dofinansowana ze Środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIŚ) perspektywy finansowej UE na lata 2014-2020.

Żródło i fot.: GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij