14.12.2018 r. podczas posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Producentów Cementu na stanowisko jego przewodniczącego został wybrany Ernest Jelito.

Dotychczasowy przewodniczący, Andrzej Ptak, prezes Grupy Ożarów S.A., złożył rezygnację w związku z przejściem na emeryturę. Nowy przewodniczący jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Obecnie pełni również funkcję prezesa Górażdże Cement S.A. oraz dyrektora generalnego Grupy Górażdże, w której pracuje od 1982 r.

STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW CEMENTU (SPC) powstało w 1990 roku. Jego celem jest rozwój przemysłu cementowego. Stowarzyszenie jest rzecznikiem przemysłu wobec organów administracji państwowej, administracji samorządowej, organizacji pozarządowych i innych instytucji, a od 2004 roku także wobec instytucji europejskich. SPC jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Cementowego – Cembureau.

Źródło i fot.: polskicement.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij