24-26.04.2019 r. w Kudowie-Zdroju odbędzie się XIX Konferencja – Kruszywa Mineralne.

Lokalizacja:
Kudowa Zdrój
Data rozpoczęcia:
24.04.2019
Data zakończenia:
26.04.2019
Strona www:
http://www.krus...

Podczas tegorocznej edycji poruszone zostaną tematy związane z surowcami, rynkiem, technologiami i jakością. Prelegenci omówią m.in. prognozy funkcjonowania rynku surowców skalnych i bazę zasobową, eksploatację złóż, technologie i innowacyjność w przetwórstwie, jakość kruszyw i kamienia budowlanego, bezpieczeństwo pracy, środowiska i społeczności lokalnej oraz aktualne zagadnienia formalno-prawne górnictwa kruszyw.

Konferencja jest przede wszystkim adresowana do zakładów wydobywających i produkujących kruszywa oraz materiały kamienne, przedsiębiorstw budownictwa ogólnego i komunikacyjnego, jednostek zaplecza technicznego budownictwa, drogownictwa oraz przemysłu kruszyw i kamienia budowlanego, producentów maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego, firm usługowych, uczelni, instytutów naukowych, przedsiębiorstw geologicznych, biur projektowych, laboratoriów badawczych, przedstawicieli administracji oraz wszystkich zainteresowanych i sympatyków.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij