8-14.04.2019 r. w Monachium odbędzie się kolejna edycja targów bauma.

Lokalizacja:
Monachium
Data rozpoczęcia:
08.04.2019
Data zakończenia:
14.04.2019
Strona www:
https://www.bau...

Dyrektor zarządzający podsumowuje je słowami: ,,największe i najbardziej fascynujące show na Ziemi".

Targi są organizowane raz na trzy lata. Poprzednia edycja, która miała miejsce w 2016 r., przyciągnęła ponad pół miliona gości z ponad 200 krajów, a także ponad trzy tysiące wystawców z 58 krajów.

Targi bauma są najważniejszym i największym międzynarodowym wydarzeniem w branży maszyn górniczych i budowlanych. Wystawcy prezentują pełną gamę urządzeń górniczych, wydobywczych, a także materiałów budowlanych i usług. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, związanymi m.in. z digitalizacją, bezpeiczeństwem pracy, autonomicznymi pojazdami, zdalnym sterowaniem urządzeniami, przyszłością napędów elektrycznych, zrównoważonym rozwojem oraz ochroną środowiska w górnictwie.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij