1-3 marca 2019 r. w Krynicy-Zdroju odbędą się IV Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Lokalizacja:
Krynica-Zdrój
Data rozpoczęcia:
01.03.2019
Data zakończenia:
03.03.2019
Strona www:
https://gornikn...

Po raz czwarty już osoby należące do stanu górniczego będą miały możliwość wzięcia udziału w zawodach narciarskich. Górnicy będą mogli się zmierzyć w kilku konkurencjach, m.in. w slalomie gigancie, narciarstwie zjazdowym czy snowboardzie. Zawody co roku cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i kibiców, którzy gorąco i głośno dopingują i wspierają zawodników.

Poprzednie edycje pokazały, że wspólna zabawa i rywalizacja świetnie integrują środowisko górnicze, a uczestnicy chętnie przyjeżdżają się spotkać i aktywnie odpocząć od codziennych obowiązków.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij