14 – 16.05.2019 r. w Kielcach odbędą się XXV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
14.05.2019
Data zakończenia:
16.05.2019
Strona www:
http://www.targ...

Jest to wydarzenie, które co roku gromadzi przedstawicieli firm z branży budownictwa drogowego. W targowych halach prezentowane są m.in. najnowsze maszyny budowlane, samochody dostarczające kruszywa czy konstrukcje wzmacniające. Tematyka Tragów jest skierowana do przedstawicieli instytutów naukowo-badawczych, producentów sprzętu i materiałów do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, wydawnictw specjalistycznych, producentów materiałów konstrukcyjnych i komponentów, firm zajmujących sie inżynierią ruchu drogowego (oznakowaniem, sygnalizacją, systemami parkingowymi), infrastrukturą związaną z drogownictwem i użytkowaniem autostrad oraz techniką komunalną (m.in. utrzymaniem czystości, konserwacją terenów zielonych).

Oprócz imponujących rozmiarami i możliwościami maszyn na Targach Kielce można zobaczyć także sprzęty, których na co dzień drogowcy mogą używać do przeprowadzania drobnych prac remontowych, np. młoty elektryczne, mini rozrabiarki do asfaltu czy koparki niewielkich rozmiarów.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij