27 i 28 września 2018 r. w niepowtarzalnej scenerii kopalni Głuchowiec w miejscowości Małogoszcz (świętokrzyskie) odbył się pokaz maszyn firmy MB Crusher.

Zaproszeni zostali przedstawiciele firm z branży górnictwa, recyklingu, wyburzeń i branży kolejowej. Głównym punktem programu były pokazy najnowszych modeli łyżek (kruszącej i przesiewającej): BF120.4 S4 i MB-S18 S4, jak również głowicy urabiającej R900. Pokazy pracy tych maszyn wywarły na zaproszonych gościach bardzo duże wrażenie. Maszyny zaprezentowały swoje możliwości zastosowania, jak również przekonały o wytrzymałości i doskonałej technice wykonania, zmagając się z materiałem skalnym pochodzącym bezpośrednio z urobku, bądź też, jak to było w przypadku głowicy – pracując na jednej ze skalnych ścian. Kruszenie, przesiewanie i frezowanie różnych materiałów, takich jak np. skały czy żelbetonowe płyty, przebiegło sprawnie i efektywnie.

Prezentacja zorganizowana została przy udziale firmy AMAGO Sp. z o.o. – jednego z  przedstawicieli MB w Polsce.

Takie pokazy to doskonała okazja do spotkania profesjonalistów z branży kruszyw i budowlanej, do porozmawiania na temat potrzeb, oczekiwań i możliwości rozwiązania wielu problemów technicznych, z jakimi klienci MB Crusher spotykają się na co dzień.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij