28-29.11.2018 r. odbędzie się II Lubelska Konferencja Techniki Drogowej „Podbudowy – wzmocnienia gruntu – drogi betonowe”.

Lokalizacja:
Lublin
Data rozpoczęcia:
28.11.2018
Data zakończenia:
29.11.2018
Strona www:
http://kongresd...

Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Katedra Dróg i Mostów Politechniki Lubelskiej oraz Cement Ożarów.

Tematy, które zostaną poruszone na Konferencji będą bardzo zróżnicowane – od dróg o nawierzchni betonowej po stabilizacje i wzmocnienia gruntu oraz monitoring jakości w budownictwie drogowym. Temu ostatniemu tematowi poświęcony będzie drugi dzień konferencji, organizowany we współpracy z Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie. Swoje referaty zaprezentują wybitni eksperci ze świata naukowego, jednostek administracji drogowej: GDDKiA i Zarządów Dróg Wojewódzkich oraz firm branży drogowej. Wystąpienia dostarczą cennej wiedzy na temat najnowszych rozwiązań technicznych służących poprawie stanu sieci drogowej, zwiększaniu trwałości dróg, a także większej efektywności nakładów na budowy i modernizacje dróg.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij