Serdecznie zapraszamy do udziału w XXVIII Szkole Eksploatacji Podziemnej odbędzie się 25-27 lutego 2019 r. w Krakowie, w hotelu QUBUS.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
25.02.2019
Data zakończenia:
27.02.2019
Strona www:
http://szkolaek...

Podczas wydarzenia zostaną omówione tematy związane m.in. ze skutkami nowych rozwiązań prawnych dla górnictwa, technikami i technologiami w raportowaniu i analizie danych przedsiębiorstw górniczych, ryzykiem w procesie produkcji górniczej, wykorzystaniem narzędzi informatycznych w planowaniu i harmonogramowaniu eksploatacji, poprawą efektywności drążenia wyrobisk, zagrożeniami naturalnymi, nowymi kierunkami w mechanizacji i automatyzacji procesu wydobycia, a także budowlami podziemnymi i bezpieczeństwem pracy.


Oprócz sesji merytorycznych organizatorzy zaplanowali dla uczestników wieczorne spektakle i spotkania. Wśród partnerów wydarzenia można wymienić takie firmy, jak m.in. JSW SA, Lubelski Węgiel "Bogdanka" Spółka Akcyjna czy KGHM Polska Miedź. Patronat medialny objęły m.in. magazyn "Inżynieria Górnicza" i magazyn "Kruszywa".


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij