W dniach 24-26.10.2018 r. w hotelu Boss w Warszawie odbędzie się seminarium "Wybudować, ale i utrzymać!". Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
24.10.2018
Data zakończenia:
26.10.2018
Strona www:

Podczas seminarium poruszona zostanie tematyka utzymania standardów, techniki remontów i przebudów, zabiegów powierzchniowych, emulsji asfaltowych oraz strategii zarządzania drogami.

W roli prelegentów wystąpią naukowcy i praktycy drogownictwa z kraju i z zagranicy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Infrastruktury oraz Generana Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Wśród patronów medialnych znajduja się m.in.  magazyn "Autostrady", magazym "Mosty", magazyn "Kruszywa".


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij